טיפול בנחירות אסותא

לפני שהולכים בפעם הראשונה לרופא להתייעצות בנושא נחירות, במידה ואתם חושבים שיש לכם הפרעת שינה, כדאי לבצע רישום ומעקב על דפוסי השינה שלכם, מה שיכול להקל מאוד על הרופא להגיע לאבחנה הנכונה.

ליצירת קשר לחצו כאן

מה כדאי לבדוק לפני הגעה לרופא?

·         איזה משקאות אתם צורכים לפני השינה? (שימת לב מיוחדת למשקאות כגון: קפה ואלכוהול)

  • מהי השעה בה אתם הולכים לישון, כמה שעות אתם ישנים ומתי אתם מתעוררים.
  • האם אתם קמים במהלך הלילה וכמה פעמים.
  • מה מצב הרוח שלכם לפני השינה? (רגועים, חרדים, לחוצים)
  • האם אתם נוטלים תרופות כלשהן לפני השינה?

תחום הטיפול בנחירות הינו אחד התחומים המתפתחים בעולם הרפואי בעשורים האחרונים, המודעות להפרעות שינה הנובעות מנחירות הולכת וגדלה ומחקרים רבים עוסקים בנושא ומחפשים כל העת פתרונות יעילים אשר ייטיבו עם הסובלים מתופעה זאת. מטופלים רבים יותר ויותר עוברים אבחון במכוני שינה ע"י רופאים המתמחים בתחום זה. היתרון של באבחון וטיפול במכונים המתמחים בתחום הוא המכשור החדיש המתקדם ביותר אשר נעשה ע"י טובי המומחים בארץ, אשר יכולים לתת את האבחנה המדויקת ביותר עם הפתרון שמותאם בצורה הטובה ביותר למטופל.


רפואת השינה הינה תחום רפואי צעיר באופן יחסי. ההתקדמות שמתרחשת בשנים האחרונות ביכולות האבחון והטיפול בהפרעות שינה מאפשרת יצירה של מסגרות טיפוליות יעילות אותן ניתן לבצע רק במכוני שינה. על פי מחקרים שונים כ- 30% מהאוכלוסייה סובלים מהפרעות שינה במהלך חייהם, אך רק מעטים פונים לקבלת עזרה רפואית.


צוות הרופאים במכוני שינה מורכב מרופאים מתחומי התמחות שונים ממגוון רחב של מקצועות הרפואה וכולם מומחים בתחום, היתרון הוא בכך שניתן לשלב את הידע של מספר רופאים ולקבל חוות דעת מלאה לבעיה. כאשר פונים לטיפול נחירות, אסותא היא המרכז הגדול בארץ בתחום זה ובו יש ציוד המתקדם ביותר.  גם מכון זה מודע היום לחשיבות ולמקום של סד הלילה והתקן דנטלי בטיפול בנחירוצת ותסמונת דום נשימה

ד"ר ירון חביב הינו חבר צוות המחלקה לרפואת הפה בהדסה עין כרם ומומחה לרפואת הפה, ביצע התקנים משך 4 שנים לטיפול בנחירות באסותא ונחשב לרופא מוביל בארץ בטיפול בנחירות ובתסמונת דום נשימתי בשינה בעזרת התקנים דנטליים. ד"ר ירון חביב, הוא בעל ניסיון של שנים רבות בכל התחומים הקשורים לבעיות שינה וטיפל במשך השנים במאות אנשים בהצלחה רבה, וכל זאת באווירה נעימה ובגישה אישית למטופל המשרה עליו רוגע וביטחון.  במידה ואתם מעוניינים בחוות דעת או ייעוץ ראשוני, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון: 052-6125076 או בטלפון: 09-8347444 או צרו קשר כאן.

בניית אתרים 2all