פטנט נגד נחירות

כמעט כולם נוחרים. נחירות עלולות לחבל ברצף השינה ובאיכות שלה, לגרום נזקים בזוגיות, להגביר מאד את העייפות ולהעיד על בעיות בריאותיות שונות. ברוב המקרים אבחון נכון של הנחירות יכול לעזור במציאת פתרון נאות. עוצמת נחירות יכולה להגיע אפילו ל-60 דציבל, רעש הזה בעוצמתו לאוטובוס  נוסע במרחק כשלושה מטרים (תדמיינו את עצמכם מנסים להירדם ליד כביש ראשי עם תנועה כאשר אוטובוסים חולפים לידכם כל מספר שניות)

ליצירת קשר לחצו כאן 098347444

האם יש פטנט נגד נחירות?

הפטנט העיקרי הוא לנסות לשנות את אורח החיים:

·         הפחתת משקל – אחת הסיבות העיקריות לתופעת הנחירות היא משקל עודף, ירידה במשקל מפחיתה באופן ניכר את התדירות של הנחירות ואת עוצמתן.

·         עישון – מחקרים רבים קושרים בין עישון לנחירות, הפסקת עישון תתרום לצמצום תופעת הנחירות.

·         שינה על הצד – להפסיק לישון על הגב ולעבור לישון על הצד. אולי זה לא נשמע כה פשוט לאנשים הרגילים לישון על הגב, אך גם לזה יש פתרון פשוט למדי – בחלק האחורי (גב חולצת הפיג'מה יש לתפור כיס קטן, אליו מכניסים כדור טניס – הכדור אינו מאפשר לישון על הגב ומאלץ לישון על הצד, אחרי מספר ימים או שבועות מתרגלים לשינה על הצד וניתן להוציא את הכדור).

·         פעילות גופנית – תרגילים אירוביים יכולים לתרום בהפחתה של עוצמת הנחירות.

·         אלכוהול – הימנעו משתיית אלכוהול מספר שעות לפני השינה.

·         מכשיר אדים – מומלץ לשמור על אוויר חל בחדר בו ישנים, אוויר יבש גורם לגירויים בגרון ובאף.

·         גודש באף – גודש באף מקשה על הנשימה, ניתן לנסות לפתור את הבעיה באמצעות טיפות שמן אקליפטוס, מי מלח, או תרסיסים שונים להקלה בגודש האף.

·         מזון – מחקרים רבים מוצאים קשר ישיר בין סוגי מזון וגודל הארוחה לפני השינה לנחירות, מומלץ לא לאכול ארוחות גדולות לפני השינה ולהימנע מקפאין, מוצרי חלב וחלב סויה.

·         תרופות שינה והרגעה – במידה ואתם יכולים להירדם ללא תרופות שינה והרגעה, מומלץ לוותר עליהן, תרופות אלה גורמות להרפיה של איברי הנשימה, מה שמגביר את הנחירות.

·         הפחתת לחצים – אנשים אשר חווים מתח נפשי, נוטים לנחור, פתרון לנחירות, מסוג זה דורש התערבות פסיכולוגית מאיש מקצוע אשר יוכל לעזור בהפחתת לחצים ומתחים.

·         הפתרון הרפואי שמוביל כיום בתחום הנחירות הוא התקן דנטלי, מכשיר זה מותאם באופן אישי והמנגנון שלו מאפשר את קידום הלסת התחתונה, דבר שמאפשר זרימה טובה של אוויר וגורם להפסקת הנחירות והפסקות הנשימה במבלך השינה.

אם ברצונכם לשמוע עוד על פתרונות יעילים לטיפול בנחירות, הנכם מוזמנים לפנות למרפאה שלנו לקביעת פגישת ייעוץ עם ד"ר ירון חביב, שהינו הרופא המוביל בארץ בטיפול בנחירות ובתסמונת דום נשימה בשינה בעזרת התקנים דנטליים (התקן דנטלי), הוא בעל ניסיון של שנים רבות בכל התחומים הקשורים לבעיות שינה וטיפל במשך השנים במאות אנשים בהצלחה רבה, וכל זאת באווירה נעימה ובגישה אישית למטופל המשרה עליו רוגע וביטחון. הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון: 052-6125076 או בטלפון: 09-8347444 או צרו קשר כאן.

בניית אתרים 2all