דום נשימה בשינה: גורמים וטיפול

מצבים של דום נשימה בשינה דורשים טיפול רפואי מהיר ויעיל, אין מדובר בתופעה ממנה תוכלו להתעלם. תסמונת דום נשימה במהלך שינה גורמת לא רק לנחירות, אלא מדובר בבעיה רפואית המחייבת טיפול, ללא טיפול אתם מסכנים את בריאותכם.

כיום ישנן מספר שיטות טיפול טובות במקרים של דום נשימה בשינה לגברים ולנשים, במידה וכבר התנסיתם בעבר בטיפולים כלשהם ללא השגת תוצאות, אין משמעות הדבר שכדאי לכם להרים ידיים. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אל המרפאה של ד"ר ירון חביב ולקבל מענה מלא תוך יחס אישי ורמה גבוהה של מקצועיות, הניסיון שלנו הוא ללא כל ספק היתרון וגם הפתרון שלכם. 

מה גורם לדום נשימה בשינה?

הפסקת הנשימה במהלך השינה נגרמת ממצבים של חסימת דרכי האוויר מספר פעמים רב במהלך השנה בעקבות רפיון של השרירים בגרון למשך כ-10 שניות ויותר, החסימה עשויה להיות מלאה או חלקית. גורמי הסיכון למצבים של דום נשימה בשינה הם משקל עודף ועישון

חשיבות של שינה טובה

הבריאות הנפשית והפיזית שלנו מותנית בשינה טובה, שינה קצרה קטועה אינה מספיקה ואנו נתעורר עייפים. אדם מבוגר בריא זקוק לשינה בת 7 עד 8 שעות בכל לילה, אנשים הסובלים ממצבי דום נשימה בשינה מתמודדים עם מחסור בחמצן במהלך הלילה, דבר הפוגע בבריאות. אירועים של דום נשימה מתרחשים במהלך הלילה כולו ופוגעים משמעותית באיכות השינה.

שימו לב, במקרים רבים האדם עצמו אינו מודע לבעיית דום הנשימה, הוא סובל מעייפות כרונית ואינו יודע כי אנו במרפאתו של דר ירון חביב בשילוב אפשרי עם מעבדת השינה נוכל לסייע לו לשפר משמעותית את איכות השינה ואת איכות החיים.

כיצד מתחילים בטיפול?

הצעד הראשון מתחיל במודעות לבעיה ומודעות לכך שאפשר וצריך לטפל בבעיות של דום נשימה בשינה עם נחירות וללא נחירות. אבחון מתבצע באמצעות מעבדת שינה בה נבחנת איכות השינה שלכם יחד עם בחינה של הרגלי השינה וההתנהגות של הגוף במהלך השינה. כך מזהים ומאבחנים מצבים של דום נשימה במהלך השינה. הטיפול אותו אנו מציעים יהיה טיפול באמצעות התקן דנטלי יעיל ובטוח לשימוש, פתרון נכון שיעזור לכם לחזור לישון טוב בלילה.
logo בניית אתרים