מידע שימושי על טיפול בנחירות מבעלי ניסיון

סובלים מעייפות כרונית או נחירות? צריכים פתרון לנחירות? זה הזמן לפנות אל מעבדת שינה ולאבחן את הגורם לנחירות. ידעתם כי נחירות עשויות להיות הרבה יותר ממטרד המפריע את שנתכם ושנתם של שאר בני הבית? מצב של נחירות חוזרות עשוי להעיד על תסמונת של דום נשימה במהלך השינה, מצב הדורש טיפול רפואי.

פתרון לנחירות - מה עושים?

ראשית נציין כי יש פתרון למצבים של נחירות, אין כל סיבה להמשיך לחיות עם המטרד הזה. גם אם במשך שנים סבלתם מנחירות ולא הצלחתם למצוא טיפול מתאים אין משמעות הדבר שאין פתרון או טיפול מתאים לבעיה שלכם. הקליניקה של ד"ר ירון חביב מובילה את התחום בארץ, טיפול בנחירות יכול להיות מבוצע בשילוב עם מעבדת שינה בקליניקה ובמעבדה מתקדמת עם הציוד החדיש ביותר, הטיפול מתבצע בקליניקה באמצעות התקן דנטלי המקדם מעט את הלסת התחתונה ומונע את הנחירות.

שיטות טיפול בנחירות

מחקרים מגלים כי גברים נוטים יותר לנחירות בהשוואה לנשים, משקל עודף גורם לנחירות בקרב נשים וגברים, נטייה לנחירות אשר אינה מטופלת מחמירה עם ההתקדמות בגיל. פנייה לקבלת טיפול בנחירות נחוצה כאשר מדובר במצב עקבי של נחירות חזקות, מצבים של נחירות מזדמנות עקב צינון אינם דורשים טיפול. חשוב לדעת כי נחירות משבשות גם את איכות השינה שלכם וגם את איכות השינה של אלו הישנים לצדכם. גם אם נראה כי הנחירות אינן מפריעות לנוחר עצמו יש לפנות לאבחון לשלילת תופעה מסוכנת של דום נשימה במהלך השינה.

זרימת אוויר דרך הפה

אותן נחירות מטרידות נוצרות כאשר ישנה הפרעה בזרימה של האוויר דרך חלל הפה במהלך השינה, הגורמים לכך הם היצרות וחסימה של דרכי הנשימה העליונות, טונוס נמוך של שרירים באזור הגרון, מצב של רקמות מוגדלות באזור הצוואר עקב משקל עודף, ענבל ארוך, בסיס לשון מוגדל ועוד.

דום נשימה במהלך השינה

אותן הפרעות נשימה קלות במהלך השינה גורמות לפגיעה משמעותית באיכות השינה, עומס על הלב, שנת לילה לקויה הגורמת לעייפות במהלך היום. קיימים מספר גורמים לבעיית הנחירות, ברגע שתצליחו לאבחן את הגורם לנחירות שלכם תצליחו גם למצוא את שיטת הטיפול המתאימה לכם ביותר.

טיפול בנחירות עם מכשירים

קיימים היום בשוק לא מעט מכשירי טיפול בנחירות המבטיחים לכם לילה שקט אך במקרים רבים המכשירים משבשים בעצמם את שנת הלילה בהיותם לא נוחים. המכשיר המומלץ לטיפול בנחירות היום הוא סד לילה דנטלי בהתאמה אישית המשמש פתרון לנחירות אולטימטיבי.
logo בניית אתרים