סד לילה יעודי בהתאמה אישית

כל אדם זקוק לשנת לילה טובה ורציפה בכדי להרגיש טוב, אם אתם נוחרים או מתעוררים לעתים קרובות במהלך הלילה דעו כי יש פתרון. עם סד לילה – התקן דנטלי המעוצב בהתאמה אישית לקידום הלסת התחתונה תצליחו לפתור את הבעיה בקלות, לנשום טוב יותר במהלך הלילה וכך גם לישון טוב יותר ללא נחירות.

מדוע אני מתעורר בלילה?

חסימת אוויר היא שגורמת להפרעות בנשימה במהלך השינה, אותן הפרעות בנשימה גורמות לכם להתעורר לעתים קרובות. כדאי לדעת, דום נשימה במהלך השינה מעלה את הסיכון לחולי ופוגע באיכות החיים. במידה ואתם מתעוררים עייפים בבוקר וזוכרים או לא זוכרים כי התעוררתם מספר פעמים במהלך הלילה כדאי לגשת לאבחון במעבדת שינה ובהתאם לאבחנה להזמין סד לילה דנטלי מתאים.

שינה עם סד לילה

אין ספק כי שינה עם סד לילה דורשת הסתגלות, אך ההסתגלות היא הרבה יותר קלה ומהירה בהשוואה לשינה עם מכשירים אחרים לטיפול בנחירות. סד הלילה דומה במראהו לפלטת יישור שיניים. שינה עם סד לילה מאפשרת לכם להשאיר את מעברי האוויר פתוחים, דבר המאפשר שינה ממושכת ורגועה מבלי להתעורר לעתים קרובות וללא נחירות. השימוש בהתקן הדנטלי שאנו מציעים אינו כרוך בכאבים ואינו גורם לאחר הסתגלות קלה להפרעות שינה.

איך מתחילים בטיפול?

סד לילה יש להתאים לכל מטופל באופן אישי, אנו מתאימים את סד הלילה תוך הטבעה של מבנה הפה על חומר רך. כך ניתן לעצב לכל מטופל סד לילה בהתאמה מלאה המתלבש בצורה מושלמת על הלסתות. קיימים מספר דגמים של סדי לילה, את הדגם המתאים לכם נבחר בהתאם לאבחון ולמבנה הלסת.  המעבדה היעיודית מהמובילות בארץ מבצעת את סד הלילה וההתקן הדנטלי בהתאמה מושלמת לנוחות ויעילות מירבית.

איך הסד מונע את הנחירות?

בצורה פשוטה מאוד מצליח הסד לקדם מעט את הלסת התחתונה ולמשוך במעט את הלשון קדימה, השינוי הקל הזה מונע את התמוטטות השריר בגרון וחסימת דרכי האוויר. נציין כי השימוש בסד מיועד לזמן השינה בלבד, אין צורך לעשות בו שימוש במהלך היום.

איפה כדאי להזמין סד לילה?

התאמה אישית של סד הלילה חשובה מאוד להצלחת הטיפול ולנוחות האישית שלכם, אנו ממליצים על טיפול במרפאות מנוסות ומקצועיות, מרפאות העושות שימוש במיטב חומרי הגלם. להזמנה של סד לילה או קבלת ייעוץ בתחום צרו קשר עם ד"ר ירון חביב לקבלת מענה אישי, אדיב ומקצועי.
logo בניית אתרים