נחירות בלילה

במידה ואתה ישן עם בת זוג או שותפים אחרים לבית או לחדר, הנחירות שלך יכולות להרוס  את מערכת היחסים בינכם. אנשים מתחילים להשתגע כשהם לא יכולים לישון, במיוחד כשהם מסתכלים על בן הזוג ורואים שהאדם שהורס את שנת הלילה שלך, נרדם וישן בשלווה. כתוצאה מהנחירות האלה, זוגות רבים  מוצאים את עצמם ישנים בחדרים נפרדים, מה שמוביל בסופו של דבר לירידה באינטימיות. התרעומת בין בני הזוג הולכת וגדלה והיחסים משתבשים לפעמים עד אשר מגיעים לנקודת אל-חזור.

ליצירת קשר לחצו כאן

בעוד שהנוחר סובל מנחירות כרוניות, בן הזוג שאינו נוחר סובל ממחסור שינה כרונית. חסך שינה להיות עייף ועצבני. זה יכול להשפיע על הביצועים הקוגניטיביים שלך, על כושר השיפוט וקבלת ההחלטות ובעיקר על האיזון הרגשי. בטווח הארוך זה  מוביל לתוצאות בריאותיות שליליות כמו סוכרת ומחלות לב. אלה השלכות חמורות בשביל משהו שבדרך כלל ניתן לפתור בקלות, למנוע נחירות זה משהו שאפשר לעשות במספר צעדים פשוטים.

חלק גדול מהבעיות במערכות יחסים הנגרמות עקב נחירות בלילה ניתן להקל באמצעות תקשורת נכונה. באמצעות שיחה זה עם זה וסיעור מוחות אפשר למצוא תוכנית מניעת נחירות בלילה, שניכם יכולים להתקרב אחד לשני – כזוג מאושר יותר ולקראת עתיד של שינה נעימה וללא נחירות קשות בלילה.

אם את מאבדת שינה בגלל  נחירות בן הזוג, את לא יכולה להמשיך להתעלם מהבעיה. זה יביא רק למחסור נוסף של שינה, לטינה הולכת וגוברת ותשישות מצדך. עם זאת, חשוב לזכור לגשת לנושא ברגישות רבה. רוב הסיכויים שלבן הזוג שלך אין מושג שהם נוחרים או שאת ערה כל הלילה עם הנחירות שלהם.

העלי את הנושא בצורה נעימה, בהבנה, ואולי אפילו בחוש הומור. בן הזוג עשוי להיות נבוך לגלות שהוא נוחר, והוא עשוי אפילו להגיב בדפנסיביות. הישארי רגועה ואכפתית, על מנת  שיידע שאת מגיעה ממקום טוב ולא ממקום כועס, ממקום של דאגה אליו ולבריאותו.

ההמלצה הראשונית היא ללכת למכון שינה המתמחה בנחירות ובהפרעות שינה, רופא מומחה יוכל לאבחן את מהות הבעיה ולתת פתרונות אפקטיביים.

ישנם מספר טיפים קטנים שיכולים אולי לפתור את הבעיה בצורה פשוטה:

1.      הפחתה במשקל – משקל עודף הינו אחד הגורמים הראשיים לנחירות.

2.      שינה על הצד – במידה ואתם ישנים על גב, נסו לישון על הצד, פעמים רבות זה עובד.

3.      לא לאכול הרבה לפני השינה

4.      לא לשתות אלכוהול או קפה לפני השינה

5.      לנסות ללכת לישון בשעות קבועות

6.      הפסיקו לעשן – עישון משפיע רבות על נחירות

7.      פעילות גופנית – פעילות גופנית (ריצה, שחייה, פעילות אירובית ועוד)

אם ברצונכם לשמוע על מכשיר חדשני המונע נחירות, הנכם מוזמנים לפנות למרפאה שלנו לקביעת פגישת ייעוץ עם ד"ר ירון חביב, שהינו הרופא המוביל בארץ בטיפול בנחירות ובתסמונת דום נשימה בשינה בעזרת התקנים דנטליים, הוא בעל ניסיון של שנים רבות בכל התחומים הקשורים לבעיות שינה וטיפל במשך השנים במאות אנשים בהצלחה רבה, וכל זאת באווירה נעימה ובגישה אישית למטופל המשרה עליו רוגע וביטחון. במידה ואתם מעוניינים לשמוע עוד על תסמונת דום נשימה בשינה ועל התקנים דנטליים, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון: 052-6125076 או בטלפון: 09-8347444 או צרו קשר כאן.

בניית אתרים 2all