מעבדת שינה אסותא

הדרישה לשינה מאפיינת את כל היצורים החיים על פני הגלובוס, חיות מכל המינים והסוגים זקוקות לשינה וכך גם בני האדם. מבחינה אבולוציונית השינה אינה הגיונית מכיוון שבעלי החיים פגיעים מאד לסכנות בזמן השינה והיוותה תמיד אניגמה עבור המדענים והחוקרים. מחסור בשינה משפיע בצורה דרסטית על המוח ועל הבריאות הכללית. אנשים הסובלים מעייפות כרונית מאבדים את כושר הריכוז, נוטים לעצבנות וכושר הלימוד שלהם נפגע. מחסור קיצוני של שינה יכול להוביל לקריסה של כל מערכות הגוף.

ליצירת קשר לחצו כאן 098347444

אם אתם מרגישים עייפים במהלך היום, לא מרוכזים, קמים עם כאב ראש ועם תחושה שלא ישנתם כל הלילה, ייתכן ואתם סובלים מדום נשימה בשינה. על מנת לבדוק את נושא השינה קיימות בארץ מספר מעבדות שינה שבודקות פרמטרים שונים לאורך השינה שלכם בלילה.

מה בודקים במעבדת שינה ואיך מתנהל האבחון?

הבדיקה מורכבת משלושה שלבים:

·         ראיון ראשוני עם המטופל בו מחליטים האם יש צורך בבדיקה המעבדת שינה, לפעמים במהלך הפגישה עצמה ניתן לאבחן את הבעיה שגורמת להפרעת השינה ולנסות לפתור את הבעיה לפני הבדיקה עצמה.

·         בדיקת השינה במעבדה – במהלך השינה נבדקים פרמטרים רבים ומגוונים: האם יש דום נשימה בשינה, קצב הלב, רמת החמצן בדם, מדדים של הפעילות החשמלית של הלב, מדידה של גלי המוח, חריקת שיניים, מתח שרירים, מודדים את עוצמת הנחירות ועוד.

·         לאחר הבדיקה, התוצאות מפוענחות ע"י צוות מומחים ובהתאם לתוצאות ניתנות המלצות טיפוליות.

מה החשיבות של בדיקה במעבדת שינה?

בבדיקת שינה במעבדה ניתן לקבוע באופן מדויק עד כמה חמורה הבעיה, האם ישנם מקרים רבים של דום שינה? האם פעילות קצב הלב תקינה? האם מגיע מספיק חמצן לאיברים השונים? עד כמה עמוקה השינה והאם המטופל מצליח לקיים מחזורי שינה תקינים.

המודעות להפרעות שינה ולבעיות הבריאותיות הנלוות אליה הפכו את רפואת השינה  לתחום מתפתח מאד בעשורים האחרונים. רופאי מומחים רבים ואך רופאי משפחה מפנים מטופלים לבדיקה במעבדות שינה הקיימות ברחבי הארץ. מעבדת שינה אסותא היא מעבדה גדולה מאוד העוסקת בתחום השינה

אם ברצונכם לשמוע עוד על בדיקות שינה במעבדה, הנכם מוזמנים לפנות למרפאה שלנו לקביעת פגישת ייעוץ עם ד"ר ירון חביב, שהינו הרופא המוביל בארץ בטיפול בנחירות ובתסמונת דום נשימה בשינה בעזרת התקנים דנטליים, היה אחראי על תחום ההתקנים הדנטלים במעבדת שינה אסותא במשך 4 שנים, בעל ניסיון של שנים רבות בכל התחומים הקשורים לבעיות שינה וטיפל במשך השנים במאות אנשים בהצלחה רבה, וכל זאת באווירה נעימה ובגישה אישית למטופל המשרה עליו רוגע וביטחון. הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון: 052-6125076 או בטלפון: 09-8347444 או צרו קשר כאן.

בניית אתרים 2all