1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. שונות
  4. איך אפשר למנוע נחירות

איך אפשר למנוע נחירות?

אחת מהבעיות הזוגיות הגדולות ביותר היא, לא תאמינו... הנחירות. ואם נחשוב על זה, זה הגיוני לגמרי - אתם מגיעים הביתה בסוף יום עבודה עמוס וגדוש. כשכל מה שאתם רוצים הוא להשתרע במיטה הרכה והמפנקת שלכם לצידו (או לצידה) של בן / בת הזוג שלכם. אבל אז, במקום לשמוע פטפוטי אהבה מתוקים, מה שאתם שומעים הוא את המשור מהנגרייה ממול. לא, לא באמת, זה רק נשמע כך - בן / בת הזוג שלכם נרדמו, הם נוחרים, ועכשיו - לא יעזרו לכם אטמי אוזניים, וגם לא כרית על הראש. הלילה הזה אבוד לכם, אתם יכולים להגיד יפה "שלום" לשינה, גם הלילה. אבל אתם לא יכולים לכעוס עליהם, כי הם לא אשמים, כי - איך אפשר למנוע נחירות? תהיו בטוחים שגם אותם, במידה והם מודעים לקולות שהם מפיקים בעת השינה, מעסיקה המחשבה איך למנוע נחירות, הם רק לא מדברים איתכם על זה, והחומה הולכת והופכת לגבוהה יותר...

ליצירת קשר לחצו כאן

אז איך אפשר למנוע נחירות?

כיום, ישנן המון עצות ומדורים העוסקים בשאלה איך אפשר למנוע נחירות. לא רק בגלל שכיום אנחנו מדברים על הכל, אלא בעיקר בגלל שנחירות במיטה הזוגית הן באמת בעיה מטרידה, שמדירה (ולא תרתי משמע!) שינה מעיני זוגות רבים, בהם אחד מבני הזוג נוחר, ואילו השני, נשאר ער ומחפש פתרונות מועילים לכך ברשת. בעיה זו יכולה בסופו של דבר להוביל לשינה בחדרים נפרדים ולפגיעה קשה בזוגיות.  אפשר לומר כי הפתרונות משתרעים כיום על טווח רחב מאד - מניתוחים ופרוצדורות כירורגיות רפואיות ומקצועיות לכל דבר, ועד לרקיחה של מיני שיקויים שמטרתם לנקות את דרכי הנשימה העליונות, בתקווה שהרעש המציק שמקורו באדם הישן איתכם, ייפסק. אנחנו, כמובן, ממליצים ללכת על השיטות הבדוקות והמנוסות (כמו סד השינה, למשל) ופחות לבצע ניסויים בבני אדם (במיוחד לא בבני זוגכם).

 

עדיין לא מצליחים לישון בלילות?

זה הזמן להגיע אלינו!

הצוות המנוסה במרפאת ד"ר ירון חביב - מומחה לרפואת הפה יסייע לכם לפתור את כל סוגי בעיות הנחירה בשיטות הבטוחות, העדכניות והמהימנות ביותר!

logo בניית אתרים