1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. שונות
  4. דום נשימה בשינה טיפול אלטרנטיבי

דום נשימה בשינה טיפול טבעי?

באופן פרדוקסאלי למדי, ככל שאנחנו מתקדמים קדימה עם המודרניזציה, צצות יותר ויותר שיטות אלטרנטיביות יעילות, שמחליפות את מקום השיטות המודרניות ומציעות פתרונות לא פחות יעילים, אבל הרבה יותר בטוחים, מהירים ונטולי כאבים. תחום הנחירות ודום הנשימה אינו יוצא מהכלל בעניין זה, וכיום, קיים גם בתחום דום נשימה בשינה טיפול טבעי, שיתרונותיו מציבים אותו הרבה לפני כל שיטות הטיפול האחרות, הניתוחים, החיתוכים והצלקות. הסד למניעת דום נשימה בשינה מציע פתרון יעיל ואלגנטי, שמאפשר לנו להסיר מעלינו את חרב הסיכונים הנלווים לטיפולים האחרים, ומעניק לנו את האפשרות לקבלת תוצאות בטוחות יותר ובאופן מיידי. ברור לגמרי, כי גם בתחום דום נשימה בשינה טיפול אלטרנטיבי יכול להפוך ללהיט, במיוחד כשהוא מציע חלופה יעילה כל כך!

ליצירת קשר לחצו כאן

דום נשימה בשינה - טיפול טבעי, מהי גישת הטיפול?

עקרון הפעולה של המכשיר פשוט למדי - ההתקן הדנטאלי בנוי משתי פלטות, אשר האחת מולבשת על הלסת התחתונה והשנייה על הלסת העליונה. פעולתו מזיזה את הלסת התחתונה של האדם קדימה, ומרחיבה את דרכי הנשימה העליונות על ידי קידומה של הלשון ומתיחת החיך הרך. מנח זה של הלסתות מאפשר לאוויר הנשאף לעבור בקלות רבה יותר, מבלי לפגוע ברקמות הרכות ולהרטיט אותן, כך שהוא מקל על הנשימה, בזכות מאפשר מעבר האוויר הקל יותר שהוא יוצר.  יש מספר סוגים בהתאם להפרעה ולסוג המטופל. סיכויי הצלחתו של התקן כזה עולים על 90% (בכל המדובר על מקרי דום נשימה קלים) ועולים על 60% במקרים הנחשבים לחמורים יותר. עבור הסובלים מדום נשימה בשינה מדובר במכשיר מבטיח, כמו גם לבני / בנות הזוג המודאגים, אותם מלוות הנחירות לאורך הלילה, ומדירות שינה מעיניהם!

 

אתם סובלים מעצירת נשימה בשינה?

ההתקן הדנטאלי החדש מתאים לכם בדיוק!

אנחנו, במרפאת ד"ר ירון חביב - מומחה לרפואת הפה מתמחים בפתרון בעיות דום נשימה בשינה, ברמת ההתמחות בה אנחנו מתמחים בפתרון סוגי בעיות נחירה אחרות!

logo בניית אתרים