1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. שונות
  4. דום נשימה בשינה מכשיר

דום נשימה בשינה - מכשיר חדשני המבטיח הקלה לסובלים מהבעיה!

סד למניעת דום נשימה בשינה - מכשיר חדשני מעבדתי הנקרא גם התקן דנטאלי המותאם באופן אישי לכל מטופל על פי נתוניו האישיים. המכשיר מורכב משתי פלטות דקות המחוברות ביניהן במנגנון שמאפשר הזזת הלסת התחתונה קדימה במידה הרצויה. אותו מכשיר חדש לדום נשימה מיועד לטיפול במצבים של נחירות ובמקרים של אנשים הסובלים מתסמונת דום הנשימה בשינה, על רמותיה השונות. המכשיר יעיל גם בטיפול באנשים מתסמונת דום נשימה בשינה בדרגתה החמורה ומהווה פתרון חלקי עבורם במקרים בהם הם לא הצליחו להסתגל לטיפול ב-CPAP, במקרים בהם הפרוצדורות הכירורגיות כשלו או שהן לא הצליחו להשיג את התוצאה המצופה.

ליצירת קשר לחצו כאן

דום נשימה בשינה - מכשיר דנטאלי ויתרונותיו

ראשית, יתרון אחד של המכשיר הוא שהוא אינו עושה שימוש באמצעים כימיים או פרמקולוגיים כלשהם, כך שלא משנה איזה תרופות אתם נוטלים, השימוש במכשיר אינו משפיע עליכם ואינו מתנגש עימם. היתרון השני, הוא, כי בניגוד לכל הפרוצדורות הכירורגיות, השימוש במכשיר אינו מכאיב, אינו דורש תקופת החלמה והוא מוגבל לשימוש בעת השינה בלבד,  כמו גם בדרך כלל נחשב יעיל יותר. בנוסף לכך, ההתקן הדנטאלי מאפשר תזוזה חופשית של הפה, דיבור ואפילו שתייה במהלך השינה. ההסתגלות להתקן דנטלי היא קלה הרבה יותר מההסתגלות ל CPAP. סיכויי ההצלחה של המכשיר? על פי מחקרים בספרות הרפואית, בניגוד לגישות הטיפול האחרות, סיכויי ההצלחה של ההתקן הדנטאלי הם למעלה מ-90% (כאשר מדובר במקרים קלים של דום נשימה) ומעל ל-60% במקרים החמורים יותר. אין ספק כי מדובר בבשורה משמעותית לסובלים מדום נשימה בשינה, ולבני / בנות זוגם שהנחירות המלוות את שנתם של הסובלים מתסמונת זו הדירו שינה מעיניהם לילות רבים!

 

סובלים מדום נשימה בשינה?

המכשיר החדש יציל אתכם משנות הסבל הבאות!

מרפאת ד"ר ירון חביב - מומחה לרפואת הפה תסייע לכם בפתרון בעיית דום נשימה בשינה, כמו גם בפתרון כל סוגי בעיות הנחירה האחרים!

logo בניית אתרים