1. דף הבית
  2. יתרונות המרפאה

יתרונות המרפאה


מדוע לבחור במרפאה?

  1. רגישות וכאב בשריר הלעיסה ומפרקי הלסת היא תופעת לוואי אפשרית – יש לבחור במומחה שזהו תחום התמחותו העיקרית במקרה של בעייה. ד"ר חביב שייך לצוות המרפאה לכאבים כרונים של הפנים והלסתות בהדסה. 
  2. אנו מייצרים רק את ההתקנים הטובים ביותר - ההתקנים שלנו (גרמניה ואוסטרליה) הם מהטובים בעולם ונבחרו מבין מכשירים רבים אחרים, ההתקנים  מיוצרים עם שיפורים רבים נוספים ויחודיים בנושאי – עמידות, נוחות  ואסטטיקה 
  3. המרפאה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם מרפאה אורטודנטית (מנהל המעבדה הדנטאלית בהדסה עין כרם ) שהיא מהטובות בארץ ובעולם ומתמחה בנושא זה שנים רבות. מעבדה אורטודוטית חשובה על מנת לצמצם לחצים ולפזר נכון את הכוחות על השיניים. חשיבות רבה במניעת פגיעה בסגר. 
  4. העובדה שהמעבדה נמצאת בארץ מאפשרת זמינות והתאמות מיידייות במקרה של בעייה. 
  5. ד"ר ירון חביב הוא מומחה לרפואת הפה ובעל ניסיון רב שנים בכל תחומי השינה וטיפל במאות אנשים בהצלחה בשנים האחרונות,  באוירה ובגישה המשרה נינוחות וביטחון.  
  6. שיתוף פעולה מלא (כולל טיפול משולב)  עם רופאי אאג מהמובילים בתחום בארץ. 
  7.  מעקב וביקורות חשובות מאוד. כל הביקורות והבדיקות בשנה הראשונה מרגע קבלת המכשיר הן  ללא הגבלה וללא חיוב!   קשר רציף טלפוני ומיילי ללא תשלום גם בתום שנה. 


ירון חביב מומחה בדום נשימה ונחירות

ד“ר ירון חביב מומחה לרפואת הפה חבר צוות המחלקה לרפואת הפה בהדסה, רופא מוביל בארץ בטיפול בנחירות ובתסמונת דום נשימה בשינה בעזרת התקן דנטלי.

מטפל בכאבי פנים ולסתות כרונים וכן בטיפולי שיניים מורכבים בחולים בסיכון גבוה במחלקה לרפואת הפה ובמרכז סדציה בבה"ס לרפואת שיניים בהדסה עין כרם.  ניתן לקבוע פגישה גם בנושאים אלה.
logo בניית אתרים