1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. שונות
  4. למניעת נחירות בשינה

שלוש דרכים יצירתיות למניעה נחירות!

קל להניח כי מניעת נחירות בלילה מעסיקה את האנושות כבר מקרוב מאד לעת בו נוסדה. תוכלו לתאר את האדם הקדמון, כשהוא נוחר בעצמה רבה במערתו, בעוד אשתו תוקעת מרפק מעודן בצלעותיו "קום כבר, משה, אתה נוחר, הממותה תשמע אותנו!". אבל למרות הנימה המבודחת, נחירות אינן עניין מבדח כלל ועיקר, מאחר ולעיתים, מדובר ברעשים שעלולים גם להגיע ל-80 דציבל. לצורך המחשה, חוק הגנת הסביבה אוסר על רעש מעל ל-50 דציבל בשעות הלילה. נחירות בלילה, הן, ללא ספק אחד מהרעשים הנוראיים והמטרידים ביותר הקיימים, ולכן, התפתחו מספר דרכים יצירתיות להשכמת האדם הישן (והנוחר), או, לפחות, מניעת מצבים שבהם נחירות הן פועל יוצא של המצב. למה אנחנו מתכוונים?

ליצירת קשר לחצו כאן

כדור טניס בגב הפיג'מה - למניעת נחירות בשינה

אחת מהדרכים היצירתיות ביותר נשענת על כך כי שכיבה על הגב מעודדת נחירות. תפירת כדור טניס בכיס מיוחד בגב הפיג'מה היוותה דרך יעילה למנוע מהנוחר לשכב על גבו בלא מעט עשורים בעבר. הבעיה היא שפתרון זה הוא בעל יעילות מוגבלת

 

הרחבת אף הנוחר - יצירת מיני - דום נשימה בזמן שינה

פתיחת דרכי האף במגוון שיטות,  היא בדרך כלל בעלת יעילות מוגבלת היות ומרבית הנחירות אינן מגיעות מהאף.

 

שייק למניעת נחירות בשינה

שיטוט קצר ברחבי הרשת העלה לנו מספר מתכונים, מתוכם, זה נשמע לנו הכי טעים - שני תפוחים, שני גזרים, 1/4 לימון, קמצוץ ג'ינג'ר טרי - מכניסים הכל לבלנדר ושותים בהנאה לפני השינה. בינינו? אם לא יועיל, לא יזיק!

 

נמאס לכם משיטות סבתא?

מרפאת ד"ר ירון חביב - מומחה לרפואת הפה פותרת בעיית נחירה בשינה במקצועיות ובשיטות חדשניות ועדכניות!

 

logo בניית אתרים