1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. שונות
  4. נחירות מכבי

קופות החולים פותרות בעיית נחירות? מכבי, כללית, מאוחדת?

קופות החולים של ימינו אינן דומות בשום דבר לאותן קופות מצומצמות וארכאיות של העבר. כיום, כל אחת מקופות החולים, מציעה למטופליה סל טיפולים מלא, כולל בבעיות שבעבר, לא נחשבו לבעיות בריאות-פרופר, אלא יותר כבעיות של מותרות, כמו, למשל, נחירות. מכבי, לדוגמה, מציעה למטופליה סל טיפולים ובדיקות מלא, הכולל מעבדות שינה מתקדמות. כמו בקופות החולים האחרות, גם בתחום טיפול בנחירות, מכבי מיישרת קו עם הבעיות הנפוצות באוכלוסיה, ומפתחת את תחומי הבדיקות שהיא מציעה למטופליה.  אך דווקא בתחום הטיפול קופות החולים אינן מספקות את מלוא הטיפול והתקן דנטלי אינו נמצא בסל הטיפולים החינמי.


האם דווקא בתחום נחירות, מכבי היא יוצאת דופן?

נהפוך הוא. כפי שציינו בהתחלה, קופות החולים קשובות כיום מאד למטופליהן, ופחות טיפולים ובדיקות מכאלה שהיו בעבר מצריכים טיפול פרטי, שלא על חשבון קופת החולים. ככלל, ניתן לומר, כי בין תוכניות השב"נ של קופות החולים, לא ניתן למצוא הבדלים משמעותיים, כך שאין זה משנה באיזו קופת חולים אתם חברים כעת, גם כאשר היו מבוגרים יותר, ובעיות בריאות האופייניות לגילכם תטרדנה אתכם, לא תאלצו לזנוח את קופת החולים אליה אתם שייכים כיום, על מנת לזכות בטיפול טוב ומקיף יותר.

ההתקן הדנטלי על סוגיו הרבים שאנו מציעים אינו נמצא במסגרת השירותים של החינמים של קופות החולים

 

סובלים מבעיית נחירות?

לא משנה באיזו קופת חולים אתם חברים!

אל תבזבזו זמן,

פנו כבר היום למרפאתנו המתקדמת - מרפאת ד"ר ירון חביב - מומחה לרפואת הפה. המרפאה מתמחה בפתרון בעיות נחירות שמקורן בסיבות שונות, ואנשי המקצוע המיומנים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל ייעוץ או שאלה!

logo בניית אתרים